Čeští tenisté dnes hrají o finále

V 9 hodin středoevropského času bude na centrálním dvorci v tenisovém komplexu Mziuri bojovat o postup do finále česká naděje a nasazená jednička Lucie Kaňková. V cestě za medailí stojí třetí nasazená Rumunka Stefania Selma Cedarová. Odpoledne se pak ve čtyřhře představí české duo Evžen Holiš a Tomáš Macháč, kteří v semifinále vyzvou izraelský pár Roi Ginat a Ishay Oliel.

video / foto dne

pic02

Flash news

Švábíková má bronz

Skokanka o tyči Amálie Švábíková uzavřela sbírku medailí pro českou atletiku bronzem ve skoku o tyči! Ten visel ve výšce 3.90 m.

Judistka Paulusová získala bronz

Dalším cenným kovem do medailové sbírky české výpravy se stal bronz judistky Markéty Paulusové, která čtvrtou medaili pro Česko vybojovala v kategorii +70 kg.

Social hub

Olympijský tým

️ "V Lukášovi jsem získal velkého přítele, se kterým je každý zážitek hodně silný." Jiří Prskavec vypráví dojemný příběh, jak na olympiádě v Riu 2016 poznal životního kamaráda Lukáše Krpálka. t.co/ndVP5xro3q t.co/ByyDeRP1qT

Olympijský tým

Už je to 19 let, kdy Roman Šebrle jako první člověk v historii pokořil bájnou desetibojařskou hranici 9000 bodů. t.co/PpG3hH1rFb