Čeští tenisté dnes hrají o finále

V 9 hodin středoevropského času bude na centrálním dvorci v tenisovém komplexu Mziuri bojovat o postup do finále česká naděje a nasazená jednička Lucie Kaňková. V cestě za medailí stojí třetí nasazená Rumunka Stefania Selma Cedarová. Odpoledne se pak ve čtyřhře představí české duo Evžen Holiš a Tomáš Macháč, kteří v semifinále vyzvou izraelský pár Roi Ginat a Ishay Oliel.

video / foto dne

pic02

Flash news

Švábíková má bronz

Skokanka o tyči Amálie Švábíková uzavřela sbírku medailí pro českou atletiku bronzem ve skoku o tyči! Ten visel ve výšce 3.90 m.

Judistka Paulusová získala bronz

Dalším cenným kovem do medailové sbírky české výpravy se stal bronz judistky Markéty Paulusové, která čtvrtou medaili pro Česko vybojovala v kategorii +70 kg.

Social hub

pic04

Olympijský tým

Dětí parkour baví, ale nenechávejte je cvičit samotné, rádí trenér Antonín Plachý. Co si o videu myslíte vy? Napište nám a přidejte se do skupiny pro trenéry i fanoušky czechte.am/CoCechToTrener facebook.com…

Olympijský tým

RT @COV_MEDIA: Největší fórum sportovců se zabývalo životem po kariéře i duševním zdravím. České sportovce zastupovala donedávna aktivní sj…