Švábíková a Kerbachová úspěšné v kvalifikacích, Hromadníková ve finále v osobním rekordu

Česká vlajkonoška Amálie Švábíková si v kvalifikaci ve skoku o tyči zajistila překonáním laťky ve výšce 365 cm účast ve finále. Podruhé poběží o medaile v Tbilisi také Anna Kerbachová, která v čase 25.12 vyhrála rozběh na 200 metrů. Finalistku má česká atletika i na čtyřstovce překážek - Barbora Veselá se v čase 1:01.68 kvalifikovala mezi nejlepší z šestého místa. V jediném dopoledním finále s českou účastí se představila Tereza Hromadníková. Výkonem 12 metrů a 19 centimetrů si skočila osobní rekord a v celkovém pořadí byla osmá.

video / foto dne

pic02

Flash news

Švábíková má bronz

Skokanka o tyči Amálie Švábíková uzavřela sbírku medailí pro českou atletiku bronzem ve skoku o tyči! Ten visel ve výšce 3.90 m.

Judistka Paulusová získala bronz

Dalším cenným kovem do medailové sbírky české výpravy se stal bronz judistky Markéty Paulusové, která čtvrtou medaili pro Česko vybojovala v kategorii +70 kg.

Social hub

Olympijský tým

@jiriprskavec v 1.rozjížďce kat. K1 obsadil 3.místo. Postupuje nejlepších 15, dnes nás čeká ještě jedna rozjížďka. t.co/92tVd6yF2F

Olympijský tým

RT @davidkoubek: Už jsou v Riu. 30 dalších sportovců @olympijskytym přistáli pod kódem GVAC. A také sporťáci z @Radiozurnal1 #Rio2016 https…